*Living is easy...with eyes closed*

>> Reklamy x Vzkazy x SB? <<

stav: >_< POZASTAVENO >_<


Bára Uchiha - D.Gray man

19. února 2012 v 17:58 | Velvet Kisses |  Vyzvedni si anime život

Barbora Killunia Akatatsu, 18 let

Bára je exorcistkou, stejně jako její sestra. Ovšem jejich život nebyl žádná hračka. Když byly malé, obě vyrůstali v docela bohaté rodině v Čechách. Bára si často hrála s malými dětmi, které neměly štěstí jako ona na bohaté rodiče a taky jim pomáhala, ať už se jednalo jen o jídlo, oblečení a někdy i peníze. Není ovšem žádný svatpušek, v jejím nitru dřímá, a ne vždy úplně tiše, zapečetěný drak ohně - Killuni. Díky němu ovládá živel ohně a také byla mnohdy schopná ochraňovat ostatní před útoky akum. Jednoho večera ovšem přišli nějací divní lidé, zabili její rodiče a mladší, tehdy 6ti letou sestru jí odvedli kdoví kam. Bára musela v 11 letech najít sílu se starat sama o sebe, tehdy neviděla lepší možnost než se převléci za chlapce (šatičky bohat slečny se jí stejně nikdy nelíbily) a přidala se k dětem z chudé čtvrti. Později se k ní dostala také antiakuma zbraň - taková zvláštní vysouvací bojová hůl s čepelí. Náhodou se setkala s exorcistou, tehdy ovšem nevěděla o co jde a jeho zbraň si ji sama vybrala. A tak jí už zůstala. O rok později ji našel Bookman, tehdy ji jako chlapce přijal pod svá křídla, tam se setkala s Lavim. No byla to láska na první pohled, když pak Lavi zjistil, že je Bára holka, zdálo se že snad i z jeho strany. Ovšem Lavi je chlap jak má být a tak je těžké se v něm vyznat. Bára je pesimistka, takže ani nevěří, že by jí Lavi city opětoval, ale nikdy nevíte... V se přidala k řádu, kde se spřátelila s Komuiem a Linalee.
Komui jí také pomohl najít sestru, možná to byla jeho pověstná škodolibostm, ale poslal ji na záchrannou misi společně s Lavim. Kláru se jim podařilo zachránit, ta se stala také exorcistkou a přidala se k řádu. Od té doby pak dostávala mise společně s Kandou a Linalee, se kterými se spřátelila natolik, že Kandovi může říkat křestním jménem (říká mu však Yuu-chan, aby ho trochu poškádlila).

Názory ostatních:
Allen Walker: No řeknu Vám to asi takhle, nechtěl bych být jejím oponentem, natož nepřítelem *škrábe se na hlavě
Linalee: Je moc hodná, i když ty její věčné dohady s Killunim...
Lavi: *zrudne* jo znám ji, a co?
Bookman: ... *převrátí oči nad Lavim
Kanda: V pořádku, až na to chan! *zatne pěst a Bára se začne smát
Komui: Dvě sestry, hmmm.... Ale žádná z nich se nevyrovná kráse moji drahé sestřičky! *Linalee se chystá k nakopnutí
Reever: Komui, měl by jste raději dodělat ty papíry...
Johny: *nemůže mluvit, protože těch papírů je vážně hodně
Millenium Earl: S touhle dvojicí máme ještě hodně plánů...
Slečna Rhode: Ano, budeme si hrát *evil smile

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barbara Killunia Jeagerjaques Barbara Killunia Jeagerjaques | Web | 19. února 2012 v 21:52 | Reagovat

Je to moc pěkné... :) Líbí se mi to... ^^ Arigatou gozaimasu! ^^

2 Mayako Mayako | Web | 13. března 2012 v 17:44 | Reagovat

Chodím na VŠE, takže väčšinu času by som mala tráviť na Žižkove, ale keďže som lenivé prasa čo týka chodenia na prednášky, tak som väčšinou doma na Jižáku :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama