*Living is easy...with eyes closed*

>> Reklamy x Vzkazy x SB? <<

stav: >_< POZASTAVENO >_<


Březen 2011

ahojte

13. března 2011 v 9:53 | Velvet Kisses |  Oznámení
Tak jak se máte s přicházejícím jarem? Já celkem fajn, teď ve středu oslavím narozky a minulý víkend jsem strávila u kámošky ve Vrchlabí a bylo to naprosto famózní!
Jinak k chodu mého blogu... asi jste si všimli, že tady moc nejsem, no nemám totiž moc času...
Musím teď většinu času věnovat psaní bakalářky a moc mi to od ruky nejde... No co Vám budu povídat, jednou to snad čeká každého ;)

Ale poslední dobou mám strašnou chuť psát nějakou povídku, lépe řečeno, dala jsem se jednoho večera v celkem chmurné náladě do vytváření vlastní mangy, ale zjistila jsem, že to není moc pro mě, nebo aspoň zatím ne, ale řekla jsem si, že bych mohla napsat sem povídku, proloženou vícero obrázkama, co vy na to?
Prozatýmní nápad na téma je asi takovýto: normální holka, studentka vyšší střední. Jednoho dne zjistí, že je zamilovaná do svého kamaráda, neví co s tím, ale postupně k sobě najdou cestu. Jednoho dne ovšem musí odjet a když se vrátí, její miláček je s jinou. Trochu ji to sebere, pár dní se neukáže a když se vrátí, nikdo ji nepoznává. Teda vypadá pořád stejně, ani její chování se příliš nezměnilo, ale něco je na ní jiné, takové temné... Od té doby se začnou dík prapodivné věci...
A to je asi všechno, co Vám prozradím, postupně se mi to v hlavě rodí a něco třeba i změním, ale to teprve uvidíme ;)

No ale dost bylo vykecávání, jak se máte vy? Chodí ke mě na blog ještě vůbec někdo? :)
Pokud ano, mějte se krásně a pokud ne, mějte se jak chcete, ale doufám, že taky dobře ;)

Tak ahojda, Vaše zaneprázdněná Velvet-chan