*Living is easy...with eyes closed*

>> Reklamy x Vzkazy x SB? <<

stav: >_< POZASTAVENO >_<


Lily - Elfen Lied

19. června 2009 v 17:41 | Velvet Kisses |  Vyzvedni si anime život
df403273.jpg Anime Girl with Hat image by crystaldragonet

Lily Koura, 13 let

Jsi důkaem, že i dicloniové mají pocity. Narodila jsi se totiž ne jako překvapení pro rodiče, ale jako dítě dvou zamilovaných dicloniů. Tvoje matka si prošla peklem ve společnosti Kuramy, ale podařilo se jí utéct, když rozpoutala Lusy rozruch svým útěkem.
Jelikož se jí úspěšně dařilo předstírat, že je slabá a že její vektory nemají delší dosah než metr, členové společnosti po ní nijak dlouho nepátrali. Když se skrývala narazila na velmi zvláštního muže. Hned vycítila, že je taky diclonius, ale poprvé v životě viděla, že by i muž mohl být tím samým co ona. Navíc se jí zdálo, že on sám nemá o svých schopnostech zdání.
Když se více seznámili, prozradila mu všechna tajemství. Když mluvila o jejích schopnostech a o hlasech, které ji navádí, aby zabíjela, hleděl na ni hodně nechápavě. Říkal jí, že všemi příznaky si prošel taky, jen hlasy žádné neslyší. Vydedukovali tedy, že muži mohou být dicloniové stejně jako ženy, ale nemají zabijácké sklony.
Po pár letech ses narodila ty. Bohužel, rodiny sis moc neužila. Asi před rokem se totiž společnost dozvěděla, že existuje dítě dvou dicloniů, kteří navíc nejsou vůbec sadističtí. Rozhodli se, že na Tobě provedou sérii pokusů. To tví rodiče ale nedovolili, a bohužel také přišli o život. Poslední, co Ti matka sdělila bylo, abys našla právě Lusy.
Utekla jsi a Lusy našla. Ovšem nebyla to ta opravdová Lusy, byla to Nyuu. Kouta i Yuka Tě přijali do jejich domu, kde také bydlíš. Díky nim jsi se také odnaučila být bezcitná a chladná (stopy po masakru rodičů) a poslední dobou je z Tebe optimistická a veselá dívka.

Názory ostatních:

Lusy/Nyuu: S její matkou jsem se znala moc dobře.
Nana: Tatínek na ni byl zlý. Ale on musel...
Mariko: Ráda bych jí utrhůa všechny končetiny... Vypadá tak...prokrveně!
Kurama: Mariko! Určitě bych na ní rád dělal pokusy, ale ať žije šťastně.
Kouta: Když k nám přišla, byla úplně otřesená a všech se stranila...
Yuka: Ale teď je jako vyměněná, mám ráda novou Lily
Mayu: Ano, často se mi stará o Wantu. Taky jsou velicí kamarádi s její pumou Mizuki.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lily-chan Lily-chan | Web | 19. června 2009 v 20:00 | Reagovat

jejik arigato je to fakt supa  

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama