*Living is easy...with eyes closed*

>> Reklamy x Vzkazy x SB? <<

stav: >_< POZASTAVENO >_<


Chobits

18. června 2009 v 22:28 | Velvet Kisses |  Anime - informace
Hlavními postavami celého příběhu jsou Hideki a Chi.

Hideki přichází z malé vesnice do velkého města, aby se dostal na vysokou. Bohužel mu to nevyšlo jak plánoval, a tak chodí alespoň na přípravnou školu.
Ubytuje se v domě, kde se seznámí s klučinou, který je na tom podobně jako on. Také se nedostal na vysokou a začal chodit na přípravnou školu. Rychle se zkamarádí a Hideki ho často žádá o pomoc.
Svět totiž zachvátila nová módní záležitost: persocony!
Jsou to roboti, kteří ovšem vypadají stejně jako lidé, jsou krásní, mohou vykonávat jakoukoliv práci, slouží jako telefon, budík či připojení na internet.
Hideki jako venkovsný chlapec o nich slyšel jen okrajově. Také se mu moc zalíbí a jednoho by chtěl, ovšem persocony nejsou levnou záležitostí... Proto jen smutně odkráčí od výlohy.
Když se ale večer vrací z práce domů a myslí zrovna na to, jak moc by jednoho persocona chtěl, narazí na jednoho, který se válí jen tak v odpadcích, navíc zahalený jen do bílé stuhy.
Hideki se chvíli rozhoduje co udělá, ale nakonec si ji odnese domů. Ovšem dá mu to velmi zabrat, jelikož persocony, pokud nejsou zapnutí, jsou opravdu velmi těžcí!
Stejně jako o elektronice, nemá Hideki tušení ani o fungování persoconů, proto mu chvíli trvá, než ten svůj spustí.
Když se probere, nedokáže říct nic jiného než prosté chi. Podle toho také získá jméno.
Hideki se o ni hezky stará, ale dělá mu starosti, že nic neumí... Podle toho, co slyšel, by měli být persoconi vysoce užiteční...
Jeho soused, který vlastní mobilní persocon (stejně užitečný, ale vleze se do kapsy) a poradí mu adresu chlapce, který je přespersocony machr.
Ten zjistí, že Chi nemá nahraný žádný software a neměla by být proto schopná, mluvit, chodit či se nějak pohybovat. Navíc při jedné náhodě zjistí, že má nainstalován učící program. Proto poradí Hidekimu, že ji musí vše naučit.
Také tím se vělmi zblíží. Zamilují se do sebe a Chi se začne chovat podivně. Společně s ní všechny persocony.
Hideki zjistí, že paní domácí umí mnohem víc, než jen uklízet a být milá, také má mnoho společného s Chi, navíc je tu více lidí, kteří by o Chi měli zájem...

c13.jpg chobits image by darkinusgurl


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Animka Animka | 28. ledna 2011 v 16:08 | Reagovat

Chobits taky znám a je moc Kawaii a hlavně Chii :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama